Onthaalmedewerker
Voor bezoekers en medewerkers is M een bijzonder museum. Het is een stadsmuseum in het hartje van Leuven met een focus op zowel middeleeuwse beeldhouwkunst als hedendaagse kunst. Er is altijd iets te beleven van tentoonstellingen en collectiepresentaties over stadsfestivals, lezingen, workshops, festivals tot kinderkampjes voor de allerkleinsten. M staat voor mensen: we pakken graag uit met onze gastvrijheid.
- M Leuven, Leuven
- Type: Voltijds
- Deadline: 28/1/2026
Over deze job
Jij bent het aanspreekpunt voor iedereen die het museum binnenkomt. Als gezicht van M geef je bezoekers alle informatie die ze nodig hebben om ontspannen M te bezoeken. Klantgerichtheid en vlotheid zijn je op het lijf geschreven. Naast een ticket verkopen, prijs je ook het aanbod aan. Wist je dat we ook een parcours bij ‘de Collectie van M hebben op maat van de kinderen?” of “Ooit al van ‘Het Laatste Avondmaal’ gehoord? Die in de Sint-Pieterskerk was eerst, echt waar.”).
Daarnaast sta je in voor het verkopen van items uit onze museumshop in de Sint-Pieterskerk en zorg je dat alles correct en piekfijn is afgehandeld, zowel financieel als administratief. Niet enkel in ’t echt, maar ook vragen en reservaties via telefoon of per mail beantwoord je met plezier. Stress glijdt van je af.
Ook het opleiden en begeleiden van nieuwe jobstudenten die meedraaien aan het onthaal, maken deel uit van je takenpakket. Daarin vind je de ideale balans tussen enthousiasmeren, coördineren en informeren. Je bent een ankerpunt voor je teamgenoten. Je zorgt bijvoorbeeld voor een gestroomlijnde infodoorstroming naar je collega’s en creëert overzicht.
Knorrige bezoekers kan jij op een professionele manier tot rust brengen. Met je verantwoordelijkheidszin en proactieve houding breng je alles tot een goed einde. Je wil M omarmen en zoekt een plek waar je wel even wil blijven.
M is stevig geworteld in Leuven, maar krijgt ook regelmatig buitenlandse bezoekers over de vloer. Je kennis van het Nederlands is goed. Weet je je ook in het Frans, Engels en eventueel een andere taal te redden? Dat is dan mooi meegenomen om iedereen zoveel mogelijk op maat verder te helpen.
Bijkomende info
Gepost op 2026-01-06
